Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan rajzoljak több képet,...

Hogyan rajzoljak több képet, pontosan egymásra?

Figyelt kérdés
Létrehoztam egy pictureboxot, aminek a Pint eseményében a g.drawImage(kep, x,y) - al pontosan egymásra próbáltam helyezni két képet. a képt kép egyforma méretű, a koordináták azonosak, a második kép mégsem ott rajzolódik ki, ahol lennie kell. Valamiért a pictureboxban máshol van. Miért? Hogxyanm tudom ezt kiküszöbölni?

2017. márc. 10. 12:24
 1/1 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam ,hogy mindkettő kép átlátszó hátterű png. Most próbából egy keretet rajzoltam köréjük, és kiszedtem ugyanúgy a maradék hátteret, majd beimportáltam Visual Studióba a képeket, most, hogy ott a keret, már tökéletesen illeszkedik. Mi lehet a baj? Ha átlátszó a háttér, nem tudja, hogy hol kezdődik a kép? Ha igen, akkro ezt hogy kell kiküszöbölni?
2017. márc. 10. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!