Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Raspberry pi 3, őszintén mire...

Raspberry pi 3, őszintén mire jó? Lehet bármi értelmesre is használni?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt hogy 1080p filmek lejátszására zenék rájátszása usb kulcsra képek nézegetése , képek lementése és tárolása fényképezőröl , pdf fájlok megnyitása , ennyi tervem célom volt az eszközzel, de egy egyszerü VLC player telepitésénél elakadtam mert a neten rendes leirá sincs hogy kell bármit is feltelepiteni arra a vacakra , mert ugye életképes telepítő nemvolt rajta, legalábbis az operacios rendszeren amit én felraktam nemvolt, a noobson, a többi alapbol elsem indult, lehet vele bármit is kezdeni vagy jobban járok ha eladom ?

2017. jan. 27. 17:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Otezer +postaert viszem
2017. jan. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahelyett hogy itt panaszkodsz hogy szar az eszköz és nem erre számítottál, lehetne annyi eszed hogy adj egy pontos hibalírást és megkérdezd hogy kell megoldani a problémát. Amikre szeretnéd használni, azok nagyon alap dolgok.
2017. jan. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen eszköz a power user kategóriát célozza meg. És azt nagyon jól. Nem neked való, ennyi. A múltkor a munkahelyemen is volt bent egy, ott programozta a kollégám. Érdekes neki minden működött. Egy ubuntu volt rajta. Az meg már alapból tud zenét, meg videót is lejátszani.
2017. jan. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, nekem még a legelső szériából volt egy, a legelején. Akkor még kb semmilyen leírás nem volt, illetve csak annyi, hogy hogy tudsz egy linuxot az SD kártyáról bootolni és kész.

Valahogy mégis nagyon-nagyon hamar meglett, hogy a TV-n tökéletesen működjön egy vezeték nélkül billentyűzettel, VLC-vel és mindenféle jó dologgal.



Jó eszköz ez, ráadásul azért manapság annyi leírás van, hogy minimális, tényleg minimális tudással is kellene tudni kezelni.


De inkább add el, valaki jól fog járni.

2017. jan. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 hunnnx válasza:

2019


home automation, kodi, cups server, open media vault server, plex, nfs server, ftp server, motion eye os,..

2019. okt. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!