Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Működő excel táblázat beszúrás...

Működő excel táblázat beszúrása weboldalba?

Figyelt kérdés
Készítettem egy bonyolult excel táblázatot amelyiket úgy szeretném beszúrni egy weboldalba, hogy írni lehessen bele, és a benne lévő képletek dolgozzanak, az nem baj ha oldal frissítés után törlődik a táblázat tartalma, a lényeg, hogy a benne lévő képleteket használni tudják. Ilyen létezik? Az se baj ha nem excel táblázatot szúrom meg, hanem kódokból összerakom csak nem tudom hol tudnék erre forrásanyagot találni.

2016. nov. 14. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Excel Online nem jó?
2016. nov. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az mi?
2016. nov. 14. 22:49
 3/11 anonim ***** válasza:

Excel a böngészőben.

[link]

2016. nov. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem ilyenre gondoltam be kell jelentkezni az se biztos, hogy mindenkinek van olyan fiókja, oldalam látogatói nem feltétlen infó zsenik :)
2016. nov. 14. 23:44
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez hátha segítség:

[link]

2016. nov. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez tökéletesnek tűnik, csak hogy tudok bevinni képleteket, adatokat?
2016. nov. 15. 16:57
 7/11 A kérdező kommentje:
Próbálgattam az online excelt nálam nem akar szorzást, osztást elfogadni a képletben
2016. nov. 15. 17:58
 8/11 A kérdező kommentje:
az online excel nem tud kezelni tört számot , semmilyen műveletet nem tud vele csinálni, egyszerűen szövegként kezelni... így nem jó :/
2016. nov. 15. 18:06
 9/11 anonim ***** válasza:

> az online excel nem tud kezelni tört számot , semmilyen műveletet nem tud vele csinálni


Dehogynem. Csak megfelelő tizedes elválasztót kell neki adni. Ha a vessző nem jó, akkor pontot. Ha a pont nem jó, akkor vesszőt.

2016. nov. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azóta elkészült a táblázat működik is, csak nem tudom úgy beszúrni a weboldalba, hogy megjelenjen szerkeszthető formában + hogy a látogatóknak ne kelljen bejelentkezni az excelbe
2016. nov. 15. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!