Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Két tömb összefésülése?

Két tömb összefésülése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap elkezdtem írni egy programot aminek a feladata az lenne, hogy összefésüli két tömb elemeit. Nos, ebben elakadtam. Tudnátok esetleg segíteni? Lehet hogy kiszúrja a szemem a hiba, de nem veszem észre.


[link]



2016. nov. 14. 15:26
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
#29 Mert ha meg tudod tanulni a pontos algoritmust egy számonkérés erejéig, akkor valószínűbb, hogy az elve is rögzül. Más kérdés, hogy sokan csak bemagolják, és semmit nem értenek meg belőle, de én úgy vallom, hogy ha valaki nem akarja megérteni amit lát, az nem is fogja. Aki pedig meg akarja érteni, az meg is fogja. Ez a számonkérési mód neked kényelmetlen lehet, de annak, aki hülye a témához egy reménysugarat láthat benne :D
2016. nov. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Alapból nem is értem hogy elméleti órán miért osztályoz minket.. Nyilván azért mert kötelező. Na de mint már mondtam tök feleslegesnek tartom azt hogy te fejből fújod a gyorsrendezést, ha azt alapból egy szóval előhívod egy értelmes nyelvben. Persze az rendben van hogy elmagyarázza a tanár hogy hogyan működik, mi mit csinál, te pedig figyelsz, és megérted. (megjegyezném hogy sokan itt GYIK-en jobban elmagyarázzák azokat amiket nem értek)


Hogy én mit osztályoznék? Nos, elméleti órán én kiadnám a lapot, és azt mondanám hogy írjátok le hogy hogyan működik a buborékos rendezés. És nem, nem a kódot kérném, az maradjon gyakorlatra.

2016. nov. 15. 19:58
 33/33 A kérdező kommentje:

# 31 Hát pont ez az hogy ez inkább annak lehet egy kegyelem kettes aki nem érti az egészet, nem is foglalkozik vele egyáltalán, csak bemagolja/kipuskázza stb..

Teljesen értelmetlennek tartom az egészet. :D Bár ha nem így osztályoznának lehet hogy egy 30 fős osztályt 4-5 főre redukálnának. :)

2016. nov. 15. 20:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!