Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy kell ezt a tömböt feltölt...

Hogy kell ezt a tömböt feltölteni?

Figyelt kérdés

Egy 50 elemű tömböt kell feltölteni -100-tól + 100-ig és rendezni.

Ez lenne a feladatom valaki letudná irni program nyelvbe nekem? köszönöm a sgítséget



2016. ápr. 26. 19:13
1 2 3
 21/24 tabaki ***** válasza:

@SimkoL:

Jó-jó, az ember a teljesen kataton kérdezők esetén is eljut abba a stádiumba, hogy legalább magának legyen valami kis öröme a fejtörőből. De hátha még lehetett volna kicsiholni valami kis igyekezetet Kérdezőből, hogy az általad félig megírt programját lefordítsa, vagy mit t'om én...


@#18: „Meg fognak bukni. :(”

Nektek semmi sem jó. Nem is örülsz, hogy gyérül a konkurencia? (Hogy ez a szó miért egy R, mikor a „kurrens” kettő, a rövid kis életemben már nem fogom megérteni.)

2016. ápr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
#21 Azt szeretem ha a konkurencia kihívást jelent. :)
2016. ápr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 SimkoL ***** válasza:

Sok embernek csak 'járulékos' dolog a programozás a tanulmányai során. Valahogy kihúzza azt az egy-két szemesztert és nem is fog rá emlékezni. Ha pedig szüksége van rá akkor előbb vagy utóbb rákényszerül, hogy megtanulja, mivel a nagyobb hangvételűeket már itt nem lehet megbeszélni. A kezdő lökéseket illik megadni ha kérik.

Tény és való teljesen másképpen vélekedek sok ilyen jellegű dologról, de legyen ez az én gondom.

2016. ápr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ha esetleg kéne az egyik osztálytársadnak is:


int main()

{

std::array<int, 50> arr;


std::mt19937 engine{std::random_device{}()};

std::uniform_int_distribution<int> uid{-100, 100};


auto rndFunc = std::bind(uid, engine);


std::generate(arr.begin(), arr.end(), rndFunc);


std::cout << "Nem rendezve:\n";

std::copy(arr.begin(), arr.end(), std::ostream_iterator<int>{std::cout, "\n"});


std::sort(arr.begin(), arr.end());

std::cout << "Rendezve:\n";

std::copy(arr.begin(), arr.end(), std::ostream_iterator<int>{std::cout, "\n"});


std::cin.get();

}

2016. ápr. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!