Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Referenciaként mennyit nyomhat...

Referenciaként mennyit nyomhat, ha pl. csinálok egy oldalt, majd arra elhelyezek pár megtekinthető lipsum-os tartalommal ellátott stílus-sablon oldalt?

Figyelt kérdés
2016. márc. 24. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát magasépítésznek pl nem sokat. A kérdés adott: Mihez kell a referencia?
2016. márc. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam a kérdésből mondhatni magától értetődik, de amúgy pl. egy junior front end pozícióra...
2016. márc. 24. 13:41
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem értődik magától, webdesigner, drupalos, wordpresses akármilyen csóka, front-end developer, full-stack developer.


Mondtam négyet, amihez kell stílusokkal mókolni. Mindegyiknél más a belépő szint.

2016. márc. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Junior frontend pozíció is sokrétű lehet, de én elsősorban fullos kliensoldali tudást értek itt, aminek nem a CSS stílusozás a fő feladatköre, inkább a JS technológiákban való rutinosság.
2016. márc. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát, nem tom, de én azt gyanítom, emiatt nem fognak remegő hangon azért könyörögni neked, hogy írd végre alá a szuper-szerződést.
2016. márc. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Úgy látom mindenhol nagyon elvannak a JS-sel akkor. Úgy értem nagyon szeretik, ha a jelentkező abban nagyon tud. Máshol is kérdeztem ezt ott szintén hasonló választ kaptam. Más kérdés, hogy manapság mi számít számottevő tudásnak, vagy egy állásinterjúra belépő szintnek JS-ből
2016. márc. 24. 18:45
 7/10 anonim ***** válasza:

Ismerd a Javascriptet olyan szinten, hogy reális keretek között ki tudd egészíteni egy oldal működését, ne legyen idegen az, hogyan kommunikál a kliens oldala szerverrel, és ismerj minimum 1 JS keretrendszert (Az Angularnak eléggé trendje van mostanában)


Ha azt akarod, hogy kb 1 év múlva olyan tudásod legyen, amivel szinte bárhova felvesznek, akkor ez a keretrendszer az Angular2 legyen szerintem. Most még beta fázisban van, de ha hivatalosan kiadják, utána rendkívül felkapottak lesznek azok, akik már ismerik. (De ezzel 1 év minimum, mire bármit elérsz)

2016. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hmm...értem, köszi a tippet, bár azt az 1 évet heti hét napi hány órá tanulással értetted kb. ? :)
2016. márc. 24. 20:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Az 1 évet úgy értettem, hogy bő 1 évig nem fognak még Angular2-t ismerő egyéneket keresni. De utána nagyon.
2016. márc. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja félreolvastam bocs :D
2016. márc. 24. 21:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!