Java vs C#? Ti melyiket javasoljátok:










#10: Mivel béna voltál, ezért ne is próbálkozzanak mások az adott nyelvvel. Gratulálok :D
Egyébként rengeteg lehetőség van fájlkezelésre. File osztály, FileStream, StreamWriter/StreamReader. Ott az MSDN, érdemes böngészgetni. Persze előfordul ott is, hogy bugos a példa.










#11: Az a baj ezzel az összehasonlítással, hogy nagyon régi, 2003-as. A C# azóta feljődött "picit" (Bár a Java is, kijött azóta a 8-as, de talán még a 7-es is)
2003-ban még .NET 2.0 sem volt (genericről sem esik szó benne), nem is beszélve a LINQ-ról, dynamicról, async-ról és a C# 6 sok sok kis hasznos újításáról.
Megítélésem szerint a Java még kb a C# 3 szintjén tart. Én drukkolok nekik, de nem úgy tűnik, hogy nagyon dolgoznának rajta.
Szóval jelenleeg még talán a Java a nyerő ha platformfűggetlen alkalmazást akarsz készíteni, de ez szerintem a közeljövőben el fog billenni a C# javára.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!