Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Visual Studio mellett milyen...

Visual Studio mellett milyen fordítók népszerűek még? Milyen alternatívái vannak a VS-nek?

Figyelt kérdés

Suliban VS 2015-tel programozunk C-ben de amikor itthon letöltöttem nincs benne WIN32-es console app. és pedog az kellene.


Ha itthon gyakorlok valami mással, egyszerűbb fordíóval akkor VS-ben is ugyanazokat tudom alkalmazni. Persze gondolom az elején a stdio.h meg ilyenek nem kellenek más programoknál.


2015. okt. 2. 10:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%
Visual Studio-ban nem lehet alapértelmezetten C-ben programozni. Nem értem, melyik hülye tanár csinál ilyeneket.
2015. okt. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 SimkoL ***** válasza:
Dev-C++.
2015. okt. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mikor lesz olyan, hogy egy tudatlan sem okoskodik bele amihez nem ért. Visual Studio alatt a C++ nyelv alatt van a win32 console application, vagy valami hasonló, ha pedig nincs telepítve akkor felajánlja. A c++ -s projektnél pedig ha .c kiterjesztésűek a fájlok C nyelvként kezeli, ha .cpp akkor pedig C++ nyelvként, természetesen a beállításoknál kikényszeríthető, hogy minden egy nyelven értelmezzen. Írhatsz kernel drivert is vele C nyelven.
2015. okt. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!