Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A gyakorlatban például miket...

A gyakorlatban például miket kell leprogramoznotok munkátok során?

Figyelt kérdés
Tehát nem az ilyen gyakorló feladatokra, meg a Hello World-re gondolok, hanem milyen munkát kell csinálnotok? Például raktárba készletnyilvántartó rendszer meg ilyenek?
2015. szept. 8. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Én crawler-eket írok főképp, meg kisebb webappokat is készítek adatbázisok elé.
2015. szept. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez elég nyilvánvaló, "mindenkinek mást".

[link]

[link]

2015. szept. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jelenleg egy projektmenedzser alkalmazást csinálok, egyelőre csak cégen belüli használatra. LEMP stack, egyedül csinálom, nagyobb projekteknél általában inkább front-end dolgokkal foglalkozok.
2015. szept. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én pl egy utazási iroda weblapját, admin felületét, adatbázisát és a hozzá tartozó kisegítő progikat (éjszakánként frissítések, ellenőrzések, tranzakció ellenőrzések 5 percenként stb) csinálom, tartom karban, meg fejlesztem ha valakinek valami nyűge van és nem tetszik.
2015. szept. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

van 6-700 oldalas software design pattern, és abban fel van sorolva vagy 5000 requirement, ebből 500 redundáns, 1000 alulspecifikált, 200 értelmetlen bla-bla-bla....


Ha kiszűrtem mit kell tudnia a programnak, akkor nekiülök, és elkezdem megcsinálni határidőre.

2015. szept. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Amit kérnek, én megcsinálom! :-)
2015. szept. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
#7: Facebook-klónt, légy szíves.
2015. szept. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Így is eggyel több facebook van a kelleténél.
2015. szept. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!