Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet flasht a flasben...

Hogyan lehet flasht a flasben leszedni egy oldalról?

Figyelt kérdés

általában tudok leszedni flasht, de most nem megy mert a flashben van még egy flash és azt nem akarja leszedni... próbálkoztam forráskóddal és programmal is egyik sem használt, mindegyik a legelső flasht szedi le. Aki tudja hogy kell az kérem írja le ide vagy szedje le és írjon rám privátba és megadom neki az email címemet.

Itt az oldal: [link] és innen a harmadik könyvet szeretném leszedni, de számomra az is jó ha valaki tud ajánlani egy olyan progit amivel (flashbe)lehet könyvet (fotóalbumot) készíteni és lehetőleg ingyenes vagy nem csak 10 oldalt enged. Ja és az sem mellékes hogy ne legyen nehéz kezelni.


2010. márc. 10. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:

"...vagy szedje le..." - Ez szép! :P

gyakorikérdések... és nem gyakorikérésekés csináldmeghelyettem...


A válasz a kérdésre:

- Leszeded az alap FLASH-t.

- visszafordítod a kódot

- kikeresed honnan tölti be a másik FLASH-t

- letöltöd a megtalált file-t

- visszafordítod ezt is

- átszerkeszted a saját szájízed szerint

2010. márc. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
próbálom én, de nem rég kezdtem a flash-sel szórakozni és kisebb mint nagyobb sikerrel... és valamiért nem tom megnyitni adobe flash cs4-gyel amit leszedtem... ha meg tudnád csinál boldog lennék:D vagy ha le tod írni részletesen annak is örülnék
2010. márc. 10. 22:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!