Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szeretnék Java-t tanulni,...

Szeretnék Java-t tanulni, hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

Üdv. Nem szeretnék hazudni, 14 éves vagyok, nagyon hajlok a programozás felé, pontosabban a Java felé.

Nos tudom, hogy ez egy nehéz nyelv, de én nagyon szeretném megtanulni, és igenis képes vagyok rá.

Már belekezdtem. Alap 2D-s játékot, illetve Minecraft modot már írtam Java-ban. Az lenne a kérdésem, hogy egy olyan könyv, akár angol is lehet, amiben azért legalább 40%-ban benne van a lényeg, és még egyszer, lehet akár angol is. Tudtok könyveket ajánlani hozzá? Köszönöm előre is!


2015. aug. 12. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

2D-s játékot tudsz már írni javában, de egy könyvet nem tudsz kiguglizni?

Cool story bro.

Nem mindenkinek való a programozás.

2015. aug. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Agyhullám: Java

Jó könyv. Leírja a java alapjait, igaz picit már elavult, de a lényegen nem változtat.

2015. aug. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#1


Gondolom arra volt kíváncsi, hogy a gyakorikerdesek magasan képzett programozói 2015-ben milyen könyvet ajánlanak neki.

2015. aug. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1#

Egy csomó könyvet találtam ami erről szól, én csak a véleményed kértem, hogy szerinted melyik a legjobb.

Tetszik érteni?

A 2.-nak köszönöm a választ! :)

2015. aug. 12. 11:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Bruce Eckel - Thinking in Java legfrissebb kiadását keresd meg .

A legjobb könyv, amit olvastam a témában. Mindenkinek nagyon jó véleménye van róla.

2015. aug. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Még mindig várok válaszokat azért. :)

2015. aug. 12. 14:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk az szerintem is egy valid kerdes hogy miert nem mondjuk prog.hu-n kerdezel a temaban?
2015. aug. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!