Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen játékmotort ajánlotok...

Milyen játékmotort ajánlotok RPG-hez? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Lehetőleg egyszerű legyen és ne japán vagy kínai karaktereket lehessen benne csinálni,hanem valami értelmeset.(Nem vagyok rasszista,de valahogy jobban tetszenek a kaukázusi karakterek vagy mi a neve ezeknek.Illetve a nyelv se japán legyen.Angol vagy a legjobb magyar[bár olyat nehéz találni]).Köszönöm előre is a válaszokat.

2015. aug. 6. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem te nagyon el vagy tájolva.
2015. aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Jawa Mustang-ot vagy Simson-t.
2015. aug. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert?Szeretnék egy olyan játékot pl. South Park The stick of truth(persze sokkal egyszerűbbet) és nem ilyen Anime szerű vackot.Ilyesmihez kellene játékmotor.
2015. aug. 6. 16:37
 4/9 anonim ***** válasza:
RPG Maker, a sprite-okat pedig átszerkeszted európaibbra.
2015. aug. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, mi a baj az első két válasszal, nyilván el vagy tájolva, mert egy játékmotornak ahhoz aztán semmi köze, hogy japán vagy kínai arca van valami karakternek.
2015. aug. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A játékmotor azt biztosítja, hogy könnyebb legyen megírni az eseménykezelést, a játék logikáját, menetét, stb., viszont a textúrákat neked kell hozzáadnod, ha nem ázsiai karaktereket szeretnél bele, akkor nem olyat rajzol(tat)sz.

Úgy sejtem nem igen tudsz programozni, de mint láthatod, elég nagy a választék: [link]

2015. aug. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Neked bőven elég az RPG Maker, azzal tudsz kaukázusi karaktereket csinálni, sőt még kefirt is.


Várjuk a játékodat.

2015. aug. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Europid.
2015. aug. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat tényleg elvoltam tájolva ezzel kapcsolódva.Ez tényleg nem játékmotor kérdése,hanem az én textúráim és most így utána is néztem a dolognak. Még egyszer köszönök mindent.
2015. aug. 9. 12:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!