Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mit jelent az, hogy initializi...

Tóth Renátó kérdése:

Mit jelent az, hogy initializing gfx code?

Figyelt kérdés
Nagyon kezdő vagyok linuxban,de sikerült egy usb kulcsok készítenem Black Pantherhez.eLKEZD BOOTOLNI,DE KIÍRJA AZT,HOGY INITIALIZING GFX CODE... és nem megy tovább.Laptopon akarom telepíteni.Az ubuntu már fenn van.egy ati radeon 4250 hd videókártya van,amd v140 proci,és egy 60-as ssd.

2015. jún. 22. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
BlackPanthert már évek óta nem fejlesztik. Nem csoda, ha új hardware-en (új=4 éves) már nem sikerül elindulni neki.
2015. jún. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sorry de tévedsz. [link]

itt írják,hogy kijött megint egy verzió 2014-ben.

2015. jún. 22. 20:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Philips laptop? De mindegy is, a kérdés inkább az, hogy a rendszer tud-e friss Ubuntu drivereket lerántani. (Merthogy azokat használja, csak nem tudom, az Ubi repót tudja-e használni, mert amúgy RPM csomagkezelőjű.)
2015. jún. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én telepítésnél engedtem neki a frissítéseket. Am egy packard bell laptopom van. Sorry,ha hülyeséget írok,de nagy buta vagyok a linuxokhoz.Leginkább az nehezíti a dolgomat,hogy sok műveletet terminslban kell csinálni.
2015. jún. 23. 01:18
 5/10 Tom Benko ***** válasza:
Van valami speciális oka, hogy ragaszkodsz a BP-hez?
2015. jún. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem mai disztró.De legalább magyar feljlesztés.:D
2015. jún. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most fejlesztik a 14.xx verziót,és nem akarom abbahagyni,mert már annyit szenvedtem vele,hogy már csak azért is.
2015. jún. 23. 11:05
 8/10 Tom Benko ***** válasza:
:) Kis mazochizmus? Egyébként ahogy utánaolvastam, úgy tűnik, hogy valami drivergondja lehet. Próbáld meg, hogy indulásnál a kernelt vesa módban indítod.
2015. jún. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hibás volt az USB kulcsra telepítés. Ne ilyen oldalakon keress segítséget, hanem ahol ilyen Ipor idióták nincsenek!

Legalább Iporkodhatna tájékozódni, mielőtt baromságokat beszél....


facebook.com/groups/blackPantherOS

2016. szept. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

("már annyit szenvedtem vele,hogy már csak azért is"

Mondjuk ezt jobban becsülöm, mint mikor az első problémánál feladja valaki.)

2016. szept. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!