Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » BME VIK karára szerintetek...

BME VIK karára szerintetek milyen teljesítményű konfig az ami mindenképp kell?

Figyelt kérdés
Mérnökinformatikus szakról lenne szó, és érdekelne, hogy mindenképp kell egy erősebb hardverekkel rendelkező pc vagy ki lehet bírni egy átlagossal is az éveket.
2015. máj. 23. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a VIK az nem az építészkar, nem kell autocad-ezni. Nameg gondolj bele, hogy 10 évvel ezelőtt mi volt a csúcspécé, hány embernek lehetett olyan egyetemista korában, és hogy a tananyag azóta kvázi változatlan.
2015. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fusson rajta a Word, hogy tudjál házit meg szakdogát írni. A fejlesztőkörnyezetek sem igényelnek többet, grafikát csak olyan egyszerűt fogsz csinálni, ami 20 éves gépen is elmegy. Ha már gépnek nevezhető, akkor jó lesz.
2015. máj. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. Valamiért kicsit azt képzeltem, hogy SLI kell majd, hogy tudjak dolgozni és házit írni, de ezek szerint előre szaladtam pár száz évet :D
2015. máj. 23. 20:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Mégis minek SLI? VIK-re akarsz menni, nem pedig ÉMK-ra. VIK-re RAM kell meg CPU, de ez mind mellőzhető ha nincs tanulásra való hajlandóság.
2015. máj. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kb csak annyi kell hogy legyen elég hely a fejlesztőkörnyezeteknek, legyen word, 4 giga ram nem árt, meg azért ne egy p4 es szintű proci. gpu ból szerintem még integrált is elég
2015. máj. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!