Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hol tudok Dark Basic Professio...

BRG Games kérdése:

Hol tudok Dark Basic Professionnal nyelvet tanulni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szeretnék tanulni programozni a Dark Basicben. Hogyan tudnám elkezdeni? Még semmilyen program nyelvet nem sajátítottam el , de már belekóstoltam párba: free pascal, pawno, delphi(bár a delphibe semmit nem csináltam csak megnéztem).

Előre is köszi a segítséget!



2015. máj. 10. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Például:

[link]

2015. máj. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy ezt szeretnéd tanulni valami hasznos nyelv helyett vagy csak fogalmad sincs, hogy mit érné meg igazából tanulni?
2015. máj. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt szeretném tanulni , biztos vagyok benne :) Köszi a választ , esetleg magyar nyelvűt nem tudnál?
2015. máj. 10. 21:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek a másodikkal, ez csak és kizárólag elpazarolt idő lesz az életedből. Van ingyen unity5, meg unreal4, normális nyelvekkel, csak magadat szivatnád db-vel.
2015. máj. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oh. Igazából azon gondolkozok hogy a free pascalt elkéne sajátítanom és egyszerűbb lenne
2015. máj. 11. 17:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Értelmes nyelvek nem is jöhetnek szóba?
2015. máj. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De , csak hát szerintem a free pascallal kéne kezdenem , mert állítólag utánna könnyebb lesz az ilyen nyelvek tanulása mint pl a: C++ , Delphi. Mondjuk a javáról nem tudom mi a véleményetek , az egyszerű? Vannak hozzá leírások?
2015. máj. 13. 15:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!