Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Melyik program nylevet kezdjem...

Melyik program nylevet kezdjem el tanulni?

Figyelt kérdés
Nyáron szeretnék megtanulni programozni, weblapot szerkeszteni, ilyenek. Szerintetek melyik nyelvet tanuljam meg?
2015. márc. 25. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha weblapokkal foglalkoznál, akkor HTML + CSS, PHP + MySQL, JavaScript ebben a sorrendben.

A neten van ezernyi anyag mindhez, viszonylag könnyen is tanulhatóak. (szerintem)

G.

2015. márc. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És honna? Könyveket tudsz ajánlani? vagy internet?
2015. márc. 25. 17:20
 3/7 anonim ***** válasza:
2015. márc. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja és még csak annyit hogy: a php szerver oldalon fut, a javascript meg kliens oldalon(persze félig-meddig kivétel a nodejs), és a javascript nem összekeverendő a java-al, ugyan is semmi köze egymáshoz a kettőnek
2015. márc. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
és ezt ajánlom a tanuláshoz + ban: [link]
2015. márc. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt van minden egy helyen


[link]

2015. márc. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
xD XAMPP hú de régen használtam már. Én fejlesztésre VMware-en VPS-t használok localhoston, ami lényegében webszerver-t imitál, mint ha szolgáltatótól bérelném. :)
2015. márc. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!