Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Dev c++-ban hogyan lehet...

Dev c++-ban hogyan lehet viszanézni a rövid néhány soros programok futásának a képernyőjét?

Figyelt kérdés
Már mindenféle billentyűkombinációt kipróbáltam, de sehogy sem sikerül. Egy pillanatra feltűnik, aztán el is tűnik és semmit sem látni a program futásából.
2010. febr. 9. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
end of main() elé adj hozzá valami billentyűt bekérő parancsot pl getch() és akkor nem tűnik el :)
2010. febr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

vagy inkább ezt:

cout << "\n\n...Press ENTER to Exit System...";

cin.get();


előző voltam

2010. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, működik minkettő!
2010. febr. 9. 23:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy inkább értsd meg, hogy miért tűnik el. Azért tűnik el, mert feldob egy konzolablakot, ami pontosan addig él, ameddig a programod. Ha ezek után te nyitsz egy konzolablakot, és abból futtatod, akkor az nem fog becsukódni, amikor a programod véget ér.
2010. febr. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Értem ezt a konzolablakot amit irsz, csak furcsállom,hogy nem lehet visszanézni, hogy a program egyáltalán hogyan futott le. Ez főleg rövid programok próbálgatásánál lesz majd fontos, hogy lássam azt, hogy egy változtatással mit is értem el.

A Borland C++ -nál például van egy billentyűkombináció amivel visszanézhető a program, valami ilyesmire gondoltam, de még a menüben sem találtam ennek megfelelő parancsot.

2010. febr. 10. 22:14
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom, amatőr a kérdés, de légy szíves még annyit irj meg, hogy ezt a konzolablakot hogyan lehet megnyitni.
2010. febr. 10. 22:17
 7/8 anonim ***** válasza:
(start menü ->) Futtatás -> cmd, itt el kell navigálni abba a könyvtárba, ahová fordít a devc.
2010. febr. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült!
2010. febr. 13. 21:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!