Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan kell a delphi-ben...

Jampi15 kérdése:

Hogyan kell a delphi-ben elkészíteni ezt a programot?

Figyelt kérdés
létre kell hozni egy olyan tömböt amelyekbe van negativ és pozitiv értékek(hőmérséklet)határozzuk meg hány pozitiv és hány negativa érték van, hogyan kell megprogramozni?

2015. jan. 21. 12:32
1 2 3 4 5
 31/42 SimkoL ***** válasza:
Ki és mit ? :)
2015. jan. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
ejbenjáró a programot amit linkelté :)
2015. jan. 21. 19:48
 33/42 ejbenjaro ***** válasza:
Ott a kód, átírod Delphibe, a Formra meg rádobálni a cuccokat nem nagy művészet. Meg beállítani az eseményeket a kattintásra.
2015. jan. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
de a kódba már nemkelll beleszerkeszteni semmit?
2015. jan. 21. 20:01
 35/42 SimkoL ***** válasza:
Mivel 'kézihajtányos' a bevitel egy hibakezelést :)
2015. jan. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 ejbenjaro ***** válasza:

„de a kódba már nemkelll beleszerkeszteni semmit?”


Nem. Ha az eddigiekkel nem boldogultál, a hibakezeléssel sem fogsz. Iskolába meg jó lesz úgy a kód, ahogy van...

2015. jan. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 tabaki ***** válasza:

@SimkoL:

„0: Inc(negativ);”

Na ugye... Már megérte közszemlére tennem ezt a zsengémet.

Ez nem az én napom. Köszönöm, most egy darabig mennem kell a dolgaim után, pardon.

sqr: Kemény lehet a mádi anyag... :)


@Kérdező: Süsd meg, ott a teljes kód, nem is tudom, Delphiben kell-e rajta változtatnod bármit is. Összekattintgatod a felületet, megfelelő nevekkel, és a kívánt eseményekhez bemásolod a rutinokat.

Mellesleg ejbenjaro megoldása rafináltabb, szerintem gondolkozz el rajta, érted-e, mit csinál, vagy csak hebegsz-habogsz majd, amikor rákérdez a tanárod.

2015. jan. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 tabaki ***** válasza:
Na, megint elmondtam, amit más már régen... Pá!
2015. jan. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Na mind1 nem sikerült de azért köszönöm szépen a komenteket :)
2015. jan. 21. 20:33
 40/42 SimkoL ***** válasza:
A törkölynek min. 52 fokos az alja, a mádi félédesből - az édest nem szeretem mert émelygős, a száraztól meg ég a gyomrom - is elég 2 -3 pohár. ..nálunk a pohár minimum 3 decit jelent. A szeszfőzdétől kb. 150 méterre lakom, a komám a hegybíró. Ezek után ?.....
2015. jan. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!