Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mi ez? Ilyennel még nem...

Mi ez? Ilyennel még nem találkoztam!

Figyelt kérdés
[link]
2010. febr. 5. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mire mentél rá, hogy ezt írta ki? Ez valami Windows eredetiség crack?
2010. febr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A mappában egy fájlra, megakartam nézni mi ez,és ez ugrott elém.De hogy, miként került oda, azt ne kérdezd, mert nem tudom, nem emlékszem, mit mentettem le.
2010. febr. 5. 15:04
 3/13 anonim ***** válasza:

Akkor ne engedd, hogy odarakja szépen töröld és felejtsd el.

Nekem ilyen volt a windws eredetiség crack-em és müködött is. de ezt inkább töröld, ha nem a windows mappában van.(mert azt nem írtad le melyik mappában van :D BÉKE)

2010. febr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kidobtam, már el is vitte a szemetes.

Köszi a tanácsod.

2010. febr. 5. 20:27
 5/13 A kérdező kommentje:
17:38 a BÉKE előtt a "D" mit jelent?
2010. febr. 6. 09:19
 6/13 anonim ***** válasza:

mosolygó arc a kettő pont a szeme : és a DÉ a szája így :


:D

2010. febr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

13:34 Mindkét zöldet elküldtem

(Ha nem fárasztalak, a progimra irjál még ilyeneket,mert ezen az oldalon sokszor látok hasonlókat és nem tudom megyik mit jelent.Egyébként mi a neve ennek a "jelzési" formának?

2010. febr. 6. 14:46
 8/13 anonim ***** válasza:
a :D és a :) nevetést, az XD röhögést, a ;) kacsintást, a :'( sírást jelent vanak érzelemkifejezősek: az (L) az szeretetet a :@ mérgességet jelent a nevük smiley-nak hívják őket. ezen kívül van még regetek de keress rá a google-n. ;)
2010. febr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ezt jól megfogalmaztam. Bocs.
2010. febr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ezt tom mi általában a total comander nél szokott leni ien ez oan mint aikor kimásolod a széria számot és beilleszted csak egyszerübben "rendszerleiró alakban " és ok és akk meg is van imádom az iet a legkönnyebb
2010. febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!