Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egy mappát magamévá tudom...

Egy mappát magamévá tudom tenni, úgy hogy egy szerverről fut?

Figyelt kérdés

Tehát azlenne a gondom,hogy csináltak egy úgynevezett Bot -ot és bárhogy is szeretném nemtudom magamévá tenni mert ő csak egyszerűen beteszi offlineba a programot.... Segítség meglehetne valahogy oldani,hogy én azt a programot a magamévá tudjam tenni,úgy hogy ő ne tudjon belenyulni, néztem már rengeteg videót le is védettem az egésszet de ez nem nagyon hat rá , ha kell átistudom küldeni ,ha megtudná valaki úgy csinálni!


HELP



2014. dec. 29. 23:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
@tabaki: azért ez nem egy ilyen "önzetlen" valami volt, kiváncsi lettem volna hogy mi az a védelem amitől annyira fél:)
2015. jan. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva:

*********************************

Nem, egy mappát nem tudsz magadévá tenni ha egy szerveren van, mert túl messze van a micsodádtól. Ha már megszerezted, akkor nyomtasd ki hex betűk formájában, és vágj rá egy lyukat. Innen szerintem egyértelmű.

*********************************

2015. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!