Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Terveztem egy játékot hol...

Terveztem egy játékot hol tudnék ebből pénzt csinálni?

Figyelt kérdés
Nem kell nagy dolgokra gondolni egy kreatív, szórakoztató, kis C# jópofaság. Nem egy világmegváltó dolog, viszont ismerőseim közül, akinek eddig mutattam annak mindnek nagyon tetszett így próba szerencse… :D

2014. dec. 27. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen eszközre tervezted? Gépen ott a steam, ez az a hely ahol talán még kapsz is érte valamit, de úgy tudom 90$-t kell fizetned hogy megjelentethesd.
2014. dec. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sima PC-re. Nekem elsőre az indie játék piac jutott eszembe. De sajnos semmi tapasztalatom nincs még ilyen téren.
2014. dec. 27. 17:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Magából az ötletből nem igazán fogsz profitálni, hacsak nem költesz igen nagy összegeket arra, hogy elkészítsék neked a kész terméket.
2014. dec. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, lehet, hogy rosszul fogalmaztam ez nem pusztán egy papír alapú alap koncepció, hanem már egy kész játék. :D
2014. dec. 27. 17:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyébként ha szabadna megkérdeznem mi az alapkoncepció? Mert én lehet hogy egy kis C# jópofaságért nem adnék ki pénzt. Van benne egyedi?
2014. dec. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezt nem szívesen árulnám el pont az egyedisége miatt. :D
2014. dec. 27. 20:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha már kész van akkor nem tökmindegy kinek mit mondasz róla? :)
2014. dec. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 +1
2014. dec. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem fogja lemásolni 1 nap alatt és gondolom te minél hamarabb szabadalmaztatni akarod
2014. dec. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Drone007 ***** válasza:
58%

Először is lehet, hogy nem a haverjaiddal kellene tesztelned, mert nekik amúgy is tetszeni fog, hiszen haverok. Objektív véleményt csak ismeretlenek fognak adni róla, akik nem tudják ki vagy, és mi ez a dolog. Pl.: tanáraidnak, vagy kevésbé ismerős munkatársaidnak mutasd meg, hogy mondjanak véleményt.

Ha ők is pozitív véleményt mondanak, akkor próbálkozz meg a steamen, de ahogy fent is írták, abba pénzt is kell fektess, hogy kinyerj belőle bármit. Szóval csak akkor érdemes belevágni, ha úgy érzed többet nyerhetsz mint amennyit befektetsz.

2014. dec. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!