Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miért szeretik ilyen sokan a...

Miért szeretik ilyen sokan a Counter-Strike-t?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi a nagy élvezet benne, elég gyenge játék, és nem a grafikára gondolok.
2010. febr. 3. 01:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én szeretem, Source-t játszottam, LanPartykon, baráti társaságokon kifejezetten jó, le tudod vezetni a feszültséget:) Ha szar hetem van, akkor mindig CS-zek, vagy CoD-ozok, h ne stresszeljek, szerencsére csak 3-4 havonta jön rám ez, de olyankor 2-3 nap elmegy vele:)
2010. febr. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

pont most hagytam abba a 1.6 ot xD

serveren szoktam nyomni nagyon király a source is xD

ha ideges vagyok vagy csak unatkozok egyszerűen leülök játszok egy pár menetet és máris levezetem a dühömet vagy elfoglalom magam. xD

Nem is tudom ki nem szereti ezt a játékot.

És amúgy mit értesz az alatt hogy "gyenge a játék és nem a grafikára gondolok" ????

fogadjunk még nem is játszottál vele vagy csak keveset?

2010. febr. 3. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Azért mert gyakorlatilag a counter strike volt az egyetlen online lövöldözős játék amely Magyarországon is hamar eltrjedt és elérhtővé vált. Gyakorlatilag a műfaj őse. Jó, egyszerű és változatos. És olyan marha erős gép se kell hozzá.
2010. febr. 3. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

LANpartyra tökéletesebb játék nem is lehetne.

Hála az alacsony gépigényének, még az iskolai számítógépeken is fut (diáknapon minden gépre felrakják és egy hatalmas LANpartyt szerveznek a rendszergazdák és infotanárok).

Arról nem is beszélve, hogy - ahogy a többiek is mondják - remek dühlevezető.

2010. febr. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, engem ez a fajta játék nemhogy a dühöt levezeti hanem csak még idegesebbé tesz. Kipróbáltam és egyáltalán nem tetszett. Lövöldözzük le egymást 100456767x és akkor jók vagyunk. Nincs sok értelme, de sokaknak ez bejön.

És igen talán a gyenge gépigény miatt terjedt el annyira.

2010. febr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hogy ez lenne a műfaj őse? Hát nem tudom, én már rég Quakeztem amikor a CS megjelent (ugyanis ez egy Half Life mod, és a Half Life annyira nem régi). Talán az okozza a népszerűségét az UT/Q3 párossal szemben, hogy reálisabb érzetet ad (a grafika nem fantázia, hanem konkrét fegyverek, életből vett textúrázott helyszínekkel), és taktikaibb játék mint ügyességi.
2010. febr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nincs lényege a játéknak, az oké hogy havi egyszer egyet játszol a haverjaiddal, de hogy lehet napestig ezt játszani?
2010. febr. 3. 13:59
 8/15 anonim ***** válasza:
Én pl a a hvaerokkal való játék miatt szeretem, vagy hogy hogy tudsz jobban kibabrálni az ellenel. Kell hozzá ész is nem csak lövéspontosság :D. Meg nincs is jobb egy kiegyenlített warnál:D
2010. febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Nincs lényege a játéknak, az oké hogy havi egyszer egyet játszol a haverjaiddal, de hogy lehet napestig ezt játszani?"


Miért, BÁRMI MÁST hogy lehet napestig játszani?

2010. febr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, sose fogom megérteni a gépmanókat...
2010. febr. 3. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!