Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Counter strike 1.6 servert...

Counter strike 1.6 servert hogy kell ns-é tenni?

Figyelt kérdés
Sunnwellnél vettem sszervert de csak steam mehet fel rá, én meg ns (non steam vagyok)h kell beálitani h feljöhessen más is..(kérddőjel)
2011. nov. 1. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Vedd meg, nincs más módszer... A szerverüzemeltetőt milliókra perelné a Valve, ha tört szervereket üzemeltetne... Ezért van, hogy a non steames szerverek általában házi szerverek.
2011. nov. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a protokollt állítsd 48-ról 47-48-ra

(az első válaszoló baromságot írt)

2011. nov. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Hagyd a picsbe. Snyhosting!!! [link]
2011. nov. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Papp Bence Gábor ***** válasza:
Nekem is Sunwell-es szeróm van. Amikor bejelentkezel webadminba, akkor nyisd le a konfigok menüt. Aztán katt az elsőre: általános beállítások. Ott van hogy CD-kulcs ellenőrzése: Igen/Nem . Nyomd át nemre. Ha kész, akkor katt a BEÁLLÍT gombra. Asszem ennyi, de lehet h resselni kell a szerót.
2012. máj. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 HTGAoSTeamHunGaRY válasza:
Drprotot-t Telepítsd a szerveredre Valamint a 47-48Protokollra álltsd és máris felmehetnek az ns-ek az 1. válaszoló nagyon hüje amikor elolvastam madj beszartam a röhögéstől XD Vegye meg de mit? Attól hogy megveszi steamen a cs-t attól a szerveré-re hogy kerül fel a dproto? XDD
2015. márc. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!