Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » JS futtatás külsőleg?

JS futtatás külsőleg?

Figyelt kérdés

Hogyan tudom a böngészőben kézi parancsként használni egy script funkcióját?


Pl: Ha a böngészőbe ráviszem egy gombra a kurzort, akkor alul kiírja "urlben", hogy:

javascript:%20getPage("photo",%20"?page_id=002");


Hogy tudom azt megcsinálni, hogy én ezt a parancsot - gondolom más formában - bemásolom egy "konzolba" és végrehajtja ugyanúgy, mint ha rákattintanék?



2014. dec. 13. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Van js konzol kb az összes böngészőben, első körben próbálkozz azzal.
2014. dec. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Részleteznéd légy szíves?


Ezt: javascript: getPage('...');

Hogyan tudom a konzolba parancsként beírni?

2014. dec. 13. 22:23
 3/5 anonim ***** válasza:

vagy írd be a címsorba pl így:

javascript: getPage("photo", "?page_id=002");

2014. dec. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem biztos hogy ugyanúgy fog működni, mert van amikor a kattintott dologtól függően keres ki további adatot, vagy attól függő helyen jeleníti meg.

tehát van, amikor önmagában nem működik egy függvény, van hogy direkt arra a dologra kell kattintani.

de ezt is tudod imitálni, kikeresed az elemet, és megklikkeled <elem>.click();

2014. dec. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Néz szét itt:

[link]


Bár szerintem nem sokra mész vele. Először a Javascriptet kellene legalább minimálisan megtanulnod, és akkor tudnád, hogy a getPage nem része a Javascriptnek, hanem egy függvény, amit azon a lapon definiáltak, amiből te ezt az egy sort kimásoltad, anélkül hogy tudnád, hogy is működik.


Itt tudsz javascriptet tanulni:

[link]

2014. dec. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!