Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen (remélhetőleg online...

Milyen (remélhetőleg online is elérhető) szakirodalmat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

C# nyelven szeretnék elkezdeni programozni. Az alapokkal (if elágazás, ciklusok, tömbök) tisztában vagyok, célom a logikus gondolkodásom fejlesztése és egyszerűbb ablakos alkalmazások elkészítése (nem Crysis 26-ot akarok egyből írni, ahogy egy válaszadó frappáns válaszát szúrtam egyszer ki, hanem pl. Rubik-kocka kirakó programot, egyszerűbb kémiai reakciók leírása vagy fizikai jelenségek szimulálása nem tűnik nagy feladatnak stb). Angolul tudok, és ha minden kötél szakad, németül is el tudok igazodni valahogy. Nézelődtem az interneten, de igazából nem találtam olyant, ami eligazítana az OOP világában. Milyen könyv lenne számomra megfelelő?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. dec. 10. 14:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha megy az angol akkor érdemes a googleban keresgélned.

Bár ez tök egyértelmű. Érdemes hozzá fűzni a kereséskor hogy PDF - és már egy rahedli információ forrásod is van.

(Előbb érdemes tüzetesen körbe nézni googlen,aztán itt fel tenni a kérdést ,ezzel már Dunát lehetne rekeszteni.)

2014. dec. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!