Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programozo mernok vagy pilot...

Programozo mernok vagy pilot legyek?

Figyelt kérdés

Szoval, csak ez a ketto dolog erdekel a legjobban. Jelenleg 12.es vagyok egy Budapesti gimnaziumban. Nagyon erdekel a programozas meg a matek is. Emelt szintu informatikabol es matekbol fogok eretsegizni. Es mindenkeppen a BME-re szeretnek mernokinformatikuskent tanulni. Ugy tervezem hogy egyetem utan kulfoldon fogok dolgozni programozokent egy ket evet. Aztan arra gondoltam hogy egy ket ev utan osszejonne a penz egy jo minusegu hires euoropai flight academy-in. Es utana pilota-kent dolgoznik kulfuldon.


Az a kerdesem hogy melyik lenne a jobb dontes, hogy csak maradnek programozokent kulfuldon pl: USA, UK, vagy pilota legyek kesobb?

Melyikel tudnek tobbet keresni, es melyikkel tudnek konneybeen allashoz jutni?



2014. okt. 10. 13:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A pilóták élete szívás. Szerintem is keresnek annyit, mint egy fejlesztő.
2014. okt. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
csak hat tudod, azert meg mindig jobb egy napot a felhok kozott az egben tolteni, mint egy irodaban egy monitor elott
2014. okt. 10. 14:06
 3/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem is lennél alkalmas pilőtának.

Nem egyszerű feltételei vannak, fizikális szellemi egészségügyi, stb....


Programozó: Hát ahhoz meg rengeteg kreativítás is kell, ötletek stb....


Nem egyszerűek ezek a dolgok.

2014. okt. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

*pilótának

nem pilőtának, bocsi

2014. okt. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Az a gond a programozassal hogy nekem nincs nagyon kreativitasom, ezert nekem mindig kell valaki hogy elmondja hogy mit csinaljak, de ha valaki azt mondja hogy most csinald meg ezt akkor megcsinalom.


Igazabol oszinten en pilota lennek, mindig ez volt az almom, az egyetlem problema, hogy programozokent jobban meglehetne elni belole, tobbet tudnek kereseni programozokent? mert ha nem akkor mindenkeppen pilota lennek.

2014. okt. 10. 14:35
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát pilótaként sem nagyon lesz olyan aki elmondja hogy mit csináljál.
2014. okt. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek egyébként helikopterre lesz jogosítvány nemsokára. Neki 60.000 volt egy óra.
2014. okt. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem a pilota dolog mas teszta. Erzem hogy ez az egyik tokeletes szakma, es oszinten mondom hogy ez sokkal jobbal erdekel mint a programozas. De ha nem lehetnek pilota akkor programozo lennek, es azert az a masodik dolog ami a legjobban erdekel. Az egyetlen problemam hogy tobbet tudhatnek keresni programozokent mint pilotakent?

Meg ahogy mondtam eloszor egyetemre mennek informatika szakra, aztan kulfoldre programozokent hogy legyen penzem egy flight academy-re, szerintetek ez igy lehetseges hogy pilota legyek? vagy inkabb majd maradjak fejleszto?

2014. okt. 10. 14:44
 9/17 anonim ***** válasza:

Égezd el az egyetemet, dolgozz es ha nagyon el akarsz menni pilotanal meg ez utan is, akkor hajra.

Attol fugg hogy milyen pilota lennel? Valami legitarsasagnal? Egy jó programozónak szerintemjobb a fizetese mint egy jo pilotanak.

Nem untolso sorban, a programozás közben nem akarsz lezuhanni minden pillanatban :)

2014. okt. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"csak hat tudod, azert meg mindig jobb egy napot a felhok kozott az egben tolteni, "


Én nem tudom. Te tulajdonképpen honnan tudod?


Persze, ugyan jól hangzik, először. De nem lepne meg, ha 1000. út után rohadt unalmassá válna a dolog, elvégre egyre több minden van automatizálva, stb, stb.

2014. okt. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!