Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mitől lassult így le az XP-m?

Mitől lassult így le az XP-m?

Figyelt kérdés
Nem régen volt egy kis problémám egy trójai programmal.Azóta kiírtottam de ezután sokkal lassabb lett mint amilyen a fertőzés előtt volt.Sajnos visszaállítási pont nincs tehát nem tudom visszaállítani a gyorsabb állapotába.Mit javasoltok hogy felgyorsuljon?Van esetleg valamilyen program vagy beállítás?
2010. jan. 21. 20:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát te tudod...
2010. jan. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

01-21 21:37 Kérdező.

Nyugadtan írd le a véleményed a linuxról.

Ha tényleg ennyire lista vagy akko ne számíts rá, hogy bármi is fog történni.

Ha lenne olyan csodamódszer amitől az xp hirtelen felgyorsulna, akkor a microsoft már régen árulná.

Az XP egyébként is elavult, még a windows-ok között is.

Egy hozzáértő ember is csak akkor tudná megmondani, hogy mi a baja a gépednek, ha ott ülne előtte és megtudná nézni. Látatlanban senki sem tudja megmondani mi a gond.

Egy újratelepítés, ha minden programot visszatelepítessz, akkor is csak 1,5 óra lenne.

A kérdés feltevése és mai nap között meg eltelt több mint egy hét. Már legalább 20X újra tudtad volna telepíteni az egészet.

2010. jan. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Az egyik haverom ismerősének is vírusos volt, újratelepítette az egészet és még mindig ugyanazok a férgek meg trójaik voltak rajta.Ezért nem akarom újratelepíteni mert tudom hogy semmi értelme sincs.
2010. jan. 30. 09:32
 14/15 anonim ***** válasza:

"ujratelepítést nem kérek" hm vannak dolgok amiután nem tudunk mit csinálni.

99%-ékban lefogadom hogy van pár trójai a gépeden azok kellemetlenül belassítják a gépet föleg bekapcsolásnál kikapcsolásnál de még egyébként is . A vírusírtók nagy része nem minden trójait vesznek észre.

És a másik evvel kapcsolatban hogy érdemes 2 particiót csinálni. 1-re rárakod az xp t a másodikra meg azokat amiket nem akarod hogy letöröljenek újrainditásnál.

Az xp t amugyis alapon fél évenként újra kell rakni ezért jó az elöző módszer. De ajánlatos 1 évenként teljesen mindkét particíót újrarakni.

2010. jan. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Az egyik haverom ismerősének is vírusos volt, újratelepítette az egészet és még mindig ugyanazok a férgek meg trójaik voltak rajta.Ezért nem akarom újratelepíteni mert tudom hogy semmi értelme sincs. "

Feltételezem hogy a haverod nem bootolta be a cd t és particiót törölt hanem csak normálisan berakta a cd t és nyomott egy frissitést.

2010. jan. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!