Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért lassult be a Windows 7?

Miért lassult be a Windows 7?

Figyelt kérdés

amióta ráengedtem a frissítéseket sokkal több időt kell várnom mire használható a gép és az asztal betöltődik.

Ez most miért lehet ? kevéske lenne a gépem ?


2GB memória ddr2

intel két magos prockó 2.6ghz

és egy 1GB-os Sapphire videókártya


tegyem inkább az xp-t rá ?


2011. okt. 5. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyek, a 2GB a minimum Win7 alá, amivel ajánlani lehet - de szépen fut vele, ha nem fut sok felesleges program.


De ettől függetlenül, ha törik, ha szakad, a régi jó öreg XP-t most már hagyjuk békében nyugodni. Eljárt felette az idő, na!


Én inkább takarítanék a rendszerben. (ideiglenes fájlok, registry, stb.)

Ehhez használhatod pl a CCleaner-t. (ingyenes!)


A lassabb betöltődés arra utal, hogy több dolog is betöltődik induláskor, ennek utánajárnék az msconfigban!

([Win]+[R] -> msconfig)

2011. okt. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, a segítséget meg is nézem milyen folyamatok indulnak el automatikusan. :)
2011. okt. 5. 09:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a Win7 frissítései zavarnak be. Nem tudom konkrétan milyen Win7-ed van, de mondjuk sokan panaszkodtak rá, hogy az SP1 szervízcsomag felrakása után borzasztóan belassult a gépük a folytonos frissítsek és toldozgatások miatt.
2011. okt. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
home premium 32bit sp1
2011. okt. 5. 10:08
 5/6 anonim ***** válasza:
vegyél még 2giga ramot bele és szépen fog menni:) és nem is drága...:)
2011. okt. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ccleanert rendszeresen futtasd le, nálam XP van, nagyon kevés memóriával, napi takarítással gyors maradt.

A Ccleaner Free-t töltsd le.

[link]

2011. okt. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!