Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ismeri valaki a BorlandC...

Ismeri valaki a BorlandC fejlesztőkörnyezetet?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy az egyetemen 1 évig ezt a programot használjuk a suliban, és mondták hogy le lehet otthon is tölteni a tanár honlapjáról de nem kompatibilis a porgram csupán WinXP-vel vagy régebbi gépekkel. Nos nekem Win7-em van. És valamit mondott a tanár hogy hogyan tudom ezt a problémát megoldani, de pontosan ő sem tudta elmagyarázni, mert hogy neki XP-je van.

Esetleg valaki tudna ez ügyben segíteni?


2014. szept. 10. 14:56
 1/9 A kérdező kommentje:
*program
2014. szept. 10. 14:57
 2/9 Tengor ***** válasza:

Ha a BorlandC-hez ragaszkodsz, akkor tegyél fel egy virtuális gépet és arra egy XP-t!

Ha átlátod annyira már a dolgot, hogy ne okozzon problémát ha egy menüt máshol, esetleg más néven találsz, akkor használhatsz bármilyen más fordítót is.

2014. szept. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Milyen egyetem az, ahol a XP-t és Borland C-t használnak?

Atyaég...

2014. szept. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 SimkoL ***** válasza:
Inkább DosBox-ban kellene futtatni, mivel sokkal több köze van a DOS-hoz és egyszerűbb is. Bár én sem értem a tanárod. Ha egy picit is 'egyenesbe' jössz a nyelvvel akkor inkább Dev-C++.
2014. szept. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 uno20001 ***** válasza:
Akkor már a CodeBlocks-ot javaslom.
2014. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csak hogy legyen egy építő hozzászólás is:

Tegyél fel MinGW-t. Ez egy fordítócsomag, van benne minden finomság, pl. C++, C, Fortran, stb. Csakhogy ez konzolos, ez önmagában még nem elég. Ha a MinGW-t felszúrtad, tegyél fel egy NetBeans-t is, és állítsd be, hogy a MinGW-t használja a fordításhoz.

2014. szept. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1, Felteszed a VirtualBoxot és csinálsz benne Dos 6.22 virtuális gépet, oda feltelepíted a Borland C-t.

2, Minél előbb elkerülöd ezt a tanárt, ha teheted.

2014. szept. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tabaki ***** válasza:
Még mindig trendi a retró?
2014. szept. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

> Ismeri valaki a BorlandC fejlesztőkörnyezetet?

Persze a BorlandC!


> ezt a programot használjuk a suliban

A magyar oktatásban engem már nem lep meg semmi.


Használj DevC-t, Code::Block-ot VisualStudio-t. Meg fogsz lepődni, lehet bennünk C-ben programozni.

2014. szept. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!