Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ez már DDOS-programnak számít?

Ez már DDOS-programnak számít?

Figyelt kérdés

Private Sub Timer_Tick(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Timer.Tick '10-es intervallum

Webbrowser.Navigate("www...")

End Sub

Lényegébe ez már DDOS programnak számít ?


2014. aug. 26. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

nézd meg hogy meg felel-e a feltételeknek

2014. aug. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem.Két okból sem:

A DDOS attack jelentése a következő:

Distrebuted Denial of Service attack

Azaz: elosztott rendszerű szolgáltatás-megtagadásos támadás.

Mivel a fenti program nem tartozik bele az elosztott rendszer fogalmába így nem DDOS program.

DOS program ettől még lehetne, de a Webbrowser.navigate elég lassú függvény, így hiába hívod meg 10 ms-onként, akkor sem futna le a tényleges tempóba. De majdnem jó az ötlet, egy GET FILE alapú támadásra). De senkit nem biztatok DOS támadásra. Egyrészt nagyon kevés a sávszélessége egy otthoni usernek, igazából meg sem érezné a szerver, de a lebukás veszélye fennál, mert nagyon feltűnő lehet ha 1 ip címről ugyanazt a fájlt több ezerszer akarja valaki letölteni.

Ehelyet inkább a letöltést javasolnám, de DOShozmég kevés.

My.Computer.Network.DownloadFile() metódussal tudsz fájlt letölteni visual basicben, de ez is lassú lenne egy DOS programhoz

Egy komolyabb DOS program előbb felderítené egy spiderrel, hogy milyen fájlok vannak a szerveren. Ebből előállítana egy listát- ezek közül véletlenszerűen váltogatva, több véletlenszerű ip-t használna forrásként, és "alacsonyszintű"( azaz nem a .NET keretrendszerrel!) n történő hálózat kezeléssel csinálná letöltési kérelem elküldését, amire megint nem várná meg a választ, csak folytatná tovább és tovább. Illetve egy botnet hálózatra lenne rádobva a program, mindezt a fenti kódod alapjá nem fogod tudni kivitelezni.

2014. aug. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

.nettel ddost írni XD


kb olyan, mintha műanyag homokozólapáttal esnél neki a parlamentnek.

2014. aug. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
# 3 loic is .net-es volt
2014. aug. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem a .net-tel csak egy probléma van . Kell hozzá .net . De pl. console aplikációkat ha összvetjük a c ben írtakkal olyan 1-3% külömbség van teljesítményben ,arrón nem is beszélve ,hogy a .net-ben készült alkalmazások kissebbek .Pl nekem c ben egy prímszámkereső 30 kb. (és nem azért mert ügyetlen voltam) . Szóval a .net-nek igen is vannak előnyei de sokan csak azért mert bézik meg c# nem veszik komolyan. De tény a google-t nem ez a kód fogja leálítani.
2014. aug. 27. 09:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!