Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen oldalakon lehet árajánl...

Milyen oldalakon lehet árajánlatot kérni egyszerre több programozótól?

Figyelt kérdés

Van egy ötletem, amit megcsináltatnék és erre keresnék olyan honlapot, ahol lehet kérni egyszerre több helyről ajánlatot, hogy ne az legyen, hogy nagyon mellé lő az ember.

Mikre érdemes figyelnem? Mit kérjek főleg tőlük?

Előre is köszönöm a segítő válaszokat.



2014. aug. 25. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

Nem hiszem, hogy lenne ilyen oldal.

Eleve egy valódi árajánlat elég sok munkával jár.

Meg kell vizsgálni a pontos igényeket, használandó eszközöket, lehetőségeket, 1-2 hetes munka is lehet.

Nem úgy megy, hogy kiírod egy honlapra, hogy "ezt kéne megcsinálni, mennyi lenne?" aztán öt perc múlva megírják 10-en, hogy ennyiért vállalják.

2014. aug. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, de azért csak van ilyen. Kicsit szerintem a válaszadó túl komolyan veszi ezt. Pár hónapja kiírtam egy ötletem ide h mennyibe kerülés írt vagy 5 programozó h ő mennyiért csinálná meg. Ha nincs ilyen honlap még akkor megtaláltam egy piaci rést, de kétlem h ninsc ennek megfelelő fóruma vagy bármilye. Na és azért nem egy olyan oldalt kérnék amihez hetekig kell előkészülni aztán milliós ajánlatot adni. Szóval ennyire azért nem kell elrugaszkodni.


Előre is köszönöm a tanácsokat és neked is kedves első, hisz a szándék a lényeg;)

2014. aug. 25. 13:52
 3/6 SimkoL ***** válasza:
100%
Javaslom a prog.hu állás, munka rovatát. Talán itt kapsz legreálisabb árakat, mivel szakmai fórum és komolyabb emberek 'jelennek' meg.
2014. aug. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Pár hónapja kiírtam egy ötletem ide h mennyibe kerülés írt vagy 5 programozó h ő mennyiért csinálná meg."

Aha, és el is készült a projekt annyiért?

Nyilván lehet mondani bármire 5 perc alatt egy árat, csak az nem árajánlat lesz.

2014. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen elkészült. Sőt most is vele csináltatnám, ha nem lenne betáblázva.


A prog.hut köszönöm!

2014. aug. 25. 18:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Részemről is szívesen... noha mind a 2 alkalommal törölték, amikor beírtam ma ide, hogy prog.hu állás rovat, mivel "reklám"...


SimkoL hsz-ét meg nem törölték.* Seems correct.



*: nem is kívánom, hogy töröljék

2014. aug. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!