Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A space billentyűm előre felé...

A space billentyűm előre felé töröl mint a DEL, hogyan tudom megváltoztatni hogy az előtte lévő szöveget tolja?

Figyelt kérdés

Egy Word-be irok, és szerintem valamit elnyomtam mert a spac-em nem tolja az előtte lévő szöveget hanem kitörli mint a del.Hogy állítsam vissza?

köszi a segítséget....:)


2010. jan. 8. 18:52
 1/4 anonim válasza:

asszem az insert gombbal a del fölött.

bocs ha nem

2010. jan. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van!! Köszönöm!!!!!!! :)
2010. jan. 8. 19:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Helló!


2 lehetőség van:


Ha office 2003at használsz, akkor Insert.


Ha 2007et angolt/magyart írom, akkor:


bal felső sarokban a file menüpont(gondolom én :)) az a kör majd jobb alul a Word beállításai/Word Options.

Ezután speciális/advanced fül, majd jobb oldalt több részre van osztva, nah ez magyarban a szerkesztés fül/angolul Edit lehet, rögtön a legelső.


ott megkeresed ezt a sort, hogy:


Felülírásos mód szabályozása az Insert billentyűvel

Use Insert key to control overtype mode

(ezzel lehet váltani felülíró és beszúró mód között)

és ezzel már meg is van

2010. jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egy kicsit bonyolultan hangzik, de azért köszi. 2003-as office-om van és az insert gomb ami jó erre a problémára. De elmentettem a válaszod, hátha lesz egyszer 2007-esem is.

:)

2010. jan. 8. 20:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!