Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan vagy mivel lehet...

Hogyan vagy mivel lehet PNG-képfájl fájltípusát JPG-re megváltoztatni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

megnyitod

mentés másként

képformátum -> és kiválasztod amelyik szimpatikus

2010. okt. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Paint-be megnyitod: Fájl > Mentés másként, fájl típusnál kiválasztod a jpg-t.
2010. okt. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]

(csak: 1.6 MB!)

behívod (megnyitod vagy társítod a progihoz) a png képet, majd, Fálj menü > Mentés másként (Shift+Ctrl+F) Fájltípus -nál lenyitva a JPEG (*jpg..) válaszd ki és OK!

2010. okt. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2010. okt. 4. 19:09
 5/11 anonim ***** válasza:
átírod a kiterjesztését...
2010. okt. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Húúú mekkora trükk, kedves utolsó. Ezt mondd el a filmstudióknak is, mert a hülyék most renderfarmokat tartanak fent csak azért, hogy a nyersből nézhető formára konvertálják a videót, pedig csak át kell írni a nevét.


Gratulálok, Öné a nap hülyéje díj.

2010. okt. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kifigurázni a kérdező "szakmaiságát" nem elvetendő dolog, ráadásul berakta a programozás témakörbe, ami külön jó pont. 3 jó válasz után hadd lehessen már viccelődni.
2010. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát én nem vagyok meggyőződve arról, hogy az a válasz csak vicc. Milliószor eljátszottam már, hogy kértem egy screenshotot, erre küldenék a 2MB-os fájlt. Mondom .jpg-be már légyszi. Erre jön az új fájl kep.jpg néven, ami szintén 2MB és még hozzá is fűzi, hogy "nem értem, hogy így miért jobb". És ezt már mennyiszer eljátszottam... úgyhogy én nem vagyok meggyőzve arról, hogy csak vicc.
2010. okt. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem aki képes átnevezni egy fájl kiterjesztését az tudja mit is jelent ez, szóval téged szivattak.
2010. okt. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hm.. látod erre nem gondoltam, mert rögtön felidegesítettem magam.
2010. okt. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!