Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy tudhatnám meg egy beérkez...

Hogy tudhatnám meg egy beérkezett e-mail -ból a küldő IP címét?

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
ha meg tudod nézni a levél forráskódját akkor abban lesz benne.
2009. dec. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A levelet szerkesztés nézetben megnézed, és ott lesz a fejlécben.
2009. dec. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Biztosra szinte sehogy.

A levél forrásában ugyan van utalás a küldő gép IP-címére, de ezt a webmail szolgáltatók vagy ki szokták szűrni, vagy a saját IP-jüket írják oda.

2010. jan. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, csak ha webről küldi. Ha levelezőprogramból, akkor a saját ip van benne sztem.
2010. jan. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, de manapság a felhasználók kb 9
2010. jan. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

bocsi lemaradt a vége :S

Szóval igen, de az emberek kb 90%-a webről emailezik. Sőt, lehet kis számot is mondtam ezzel...

2010. jan. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na és persze a mobil internetek állandóan változó IP-címet használnak.
2010. jan. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az emberek 90%-a webről emailezik? Ezt a számot honnan szedted? Tényleg érdekel. Mert szerintem hülyeség. Sokkal egyszerűbb egy kliens, főleg ha több mail címed van. Miért is jobb vacakolni a weben?
2010. jan. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak egy hozzászólás a webes levelezéshez. Nekem többen küldenek webes felületről levelet. Aztán vagy sikerül normálisan elolvasnom, vagy nem. Ha ráadásul még mellékletet is akar kuldeni, akkor aztán vannak érdekes dolgok... Én a Vista alapértelmezett Windows Mailjét használom. Kicsit gyengébbnek tűnik, mint az Outlook, de elég jól tudom használni. És igen, sok fiókkal jobb így, mint állandóan a neten lennék. Megnétem a hét érdekesebb kérdéseit ajánló levél tulajdonságait. Ott ezt találtam: Received: from unknown (91.83.45.15)
2010. jan. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a mozilla thunderbirdet, nem fogsz csalódni.
2010. jan. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!