Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Magától eltűnt/letörlődött? A...

Magától eltűnt/letörlődött? A beérkezett fájlok mappám, és az automatikusan mentére kerülő msnes beszélgetéseim. Mit csináljak, hol keressem?

Figyelt kérdés
Ilyen egyáltaln hogy történhet? Egyik pillanatban még ott volt, aztán megnyitottam és tök üresen állt..
2011. márc. 30. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Yocoo válasza:


Recuva programmal vissza hozható a merevlemezről, ha még megtalálod rajta. Mert ha letörölsz valamit, az nem törlődik le teljesen, egészen addig, míg rá nem teszel valami mást. Szóval még meglehet a merevlemezeden.

2011. márc. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Letöltöttem ezta programot, most próbálkozom vele..találomra visszállítottam néhány fájlt, amiről úgy sejtem, hogy esetleg msnes beszélgetés lehet, de sajnos ilyen megnyithatatlan formátumban jön elő, és nem is találok olyan programot, amivel megnyitná.szóval asszem nem fog menni:( csak a beszélgetések lennének lényegesek.
2011. márc. 30. 12:57
 3/4 A kérdező kommentje:
ha jól látom, ezek a beszélgetések ebben az ún. xls formátumban vannak, viszont amikor felajnlja a gép, hogy válasszam ki a megfelelő programot, amiben megnyitja (word, windows, stb...), akkor ez nincs köztük. Megoldható lenne valahogy ilyen formátmban megnyitni?
2011. márc. 30. 13:01
 4/4 A kérdező kommentje:
bocsánat, elgépeltem:D szóval XML
2011. márc. 30. 13:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!