Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan kell indítólemezzel...

Hogyan kell indítólemezzel elindítani egy gépet?

Figyelt kérdés
Tudom hogy elég hülyén hangzik a kérdés de én nemrég ismerkedtem meg a számítógépekkel és komolyan nem tudom.Léci írjátok le ide.
2009. dec. 30. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem olyan bonyolult dolog, mint amire gondolsz.

1 Bekapcsoláskor lépj be a BIOS-ba. Ez lehet az F11 gomb, de ez alaplap függő, de ki fogja írni, hogy melyik gombot kell megnyomni egy rövid időre. Válaszd ki itt a boot részt és állítsd át a sorrendet, hogy a CD-ről (ha floppyról akkor arról) bootoljon előszőr. Ezután mentsd el a beállításokat, és rakd be a cd-t. Majd a gép újraindul. És már el is indítottas a lemezt.

2009. dec. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Edward Cullen ® ***** válasza:
attól függ ,h milyen windowsról van szó, ha xp , nem kell indítólemez csak át kell állítani a biosba, h CD-ről bootoljon, asszem ott a first boot device-t kell átálítani cdromra és menni fog, ha mindenképpen floppyról akarsz akk csak ragd be sztem érzékelni fogja indításkor , és ilyenkor felrak vmi diagnosztikai programot , talán a dos-t de ezt windows 95 nél meg talán 98-nál kelett... a biost indításkor a del billnetyűvel tudod előhívni, ott lesz vmelyik menűpontban ,h first boot device azt keresd meg mást ne állíts el, rakd át cd-romra, és bootolni fog.
2009. dec. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha dvdről indítok el egy gépet akkor ez kiszedi a vírusokat a memóriából?xp-m van egyébként.
2009. dec. 30. 21:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Már megbocsássál,de te az alapdolgokkal sem vagy még tisztában ha ilyen kérdést felteszel.
2009. dec. 31. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!