Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet letörölni egy...

Hogyan lehet letörölni egy operációs rendszert, ha több op. Rendszer van a gépen, hogy ha bekapcsolom a gépet, akkor ne lehessen választani, hogy melyiket akarom elindítani?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Amelyik nem kell, jobb klikk a meghajtóra és formázás, de csak ha nem az a rendszerpartíció és lementettél minden neked kellő adatot.
2010. szept. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ketté van választva a HDD vagyis 2 partíció van,de nem engedi formázni,mer azt írja ki, hogy a formázást nem tudta befelyezni :S
2010. szept. 27. 15:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Lol ne halgass ám az elsőre. Könnyen elronthatja a bootolásod. Hogy van a több oprendszer a gépen, melyik oprendszer melyik partíción?
2010. szept. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a C:-n van a win 2000 ami nem kell

a D-n meg a Win XP ami kell :)

2010. szept. 27. 16:05
 5/7 Jovanny ***** válasza:
Megkeresed a boot.ini fájlt a rendszerpartíción (rejtett, system fájl) F4-gyel megnyitod, és kitörlöd belőle azt a sort, ami a win2000-re vonatkozik. Vagy kitörlöd magát a boot.ini fájlt.
2010. szept. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

kösz. hát én most letöröltem pár rejtett fájlt a C ről

de mostmeg azt írja ki h vmilyen fájl hiányzik és nemlehet bekapcsolni xD

Úgyh marad megint az újratelepítés

2010. szept. 27. 19:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Az előző kollega jót mondott, de ha nem értesz hozzá egyátalán ne törölgess rendszer fájlokat!!! Amúgy meg a boot.ini-ről volt szó, miért töröltél le többet??? Mindegy. C-t formázod és rárakod az újat és kész!
2010. szept. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!