Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Elkezdtem tanulni C-ben...

Elkezdtem tanulni C-ben programozni, itt a könyv mellettem, de egyből belevág a közepébe. Mégis hova kéne írnom a parancsokat, milyen programba?

Figyelt kérdés

2014. máj. 5. 13:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt pl. szépen van bevezetve, olvashatod az elejétől is.

2014. máj. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha CodeBlocks-ot szeretnél használni, mint a fenti linken, akkor itt letöltheted (Windowshoz).

[link]


Eredeti oldal:

[link]

2014. máj. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 iostream ***** válasza:
69%
Hova: tetszőleges szövegszerkesztő (Notepad (2, ++), CodeBlocks, Visual Studio, amit akarsz, tényleg).
2014. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Oké idáig minden megvan, de még szükségem lenne egy megjelenítőre (vagy ahogy hívják a témában)

Azt honnan szerzek?

2014. máj. 5. 14:46
 5/16 anonim ***** válasza:

"szükségem lenne egy megjelenítőre"

Ööö... Hogy mire? :)

Az első linken le van írva, hogy a Codeblocks-ban hova írhatod a kódot, hogyan fordíthatod/futtathatod, és hogy az eredmény hogyan fog megjelenni egy kis konzol ablakban.

Mit értesz megjelenítő alatt?

2014. máj. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A "Build and run" után nem nyitja meg a programot, hanem error, mert valami hiányzik.
2014. máj. 5. 15:14
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor az hiba a programban. Mi hiányzik neki?
2014. máj. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

GNU GCC Compiler - t hiányolja, ennek tudatában a megjelenítő már nem a legjobb szóhasználat ^^

Sajnálom, teljesen kezdő vagyok.

2014. máj. 5. 15:25
 9/16 anonim ***** válasza:
A fenti (#2) linkről töltötted le az exét, és azt telepítetted? Amelyik úgy kezdődik, hogy sourceforge.net?
2014. máj. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen.
2014. máj. 5. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!