Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ilyet programszerűt hogy...

Ilyet programszerűt hogy csináljak? Vagy milyen segédprogrammal lehet megcsinálni? (lent tovább)

Figyelt kérdés
Olyan programot szeretnék csinálni, ami vagy prancssor szerűen működik, ha beírok egy átlatalam beállított szót, akkor egy fájlt vagy weboldalt nyit meg, de az sem baj a gyrafikus, akkor meg ha rákattintok egy gombra, újabb olyasmit hov be gombokkal, vagy megnyit egy fájlt. Jó lenne ha segédprogrammal lehetne beállítani a linkeket. Midkét verzió érdekel, ha lehet akkor egyszerű legyen megcsinálni. Tudom, nagy hülyeség de nagyon szeretnék egy ilyesmit csinálni. Nem nagy baj az se ha csak segédprogrammal lehet megnyitni. Légyszi segítsetek!!
2009. dec. 20. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
hol akadtál el?
2009. dec. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az AutoPlay Media Studio pont arra való ,amit szeretnél! Egyszerűen lehet vele exe kiterjesztésű programokat "gyártani" .Használata egyszerű,fogd és vidd elven alapul.Letölthetű a demó innen:

[link]

Vagy torrenteken fentvan a teljes verzió is.

2009. dec. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Az első válaszolónak üzenem: azt se tudam hogy hol kezdjem el. Most kipróbálom az ajánlott progit.
2009. dec. 20. 21:45
 4/5 A kérdező kommentje:
De ha van más verzió, az is érdekel.
2009. dec. 20. 21:51
 5/5 anonim válasza:

Üdv ha még kell a segítség akkor tudok benne segíteni.

Egy batch fájlal meg lehetne csinálni.

Ha nem értesz a batch programozáshoz akkor a patrikmol@citromail.hu e-mail címre küld el a neveket és az elérési utakat én elkészítem a batch fájlt és elküldöm az e-mailra válaszként.

De ha másképp szeretnél akkor az e-mailra küld el a skype vagy msn címedet.

2009. dec. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!