Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miből, honnan lehet grafikus...

Miből, honnan lehet grafikus programozást tanulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Grafikus programozást szeretnék tanulni C-ben vagy C++-ban. Hobbi szinten foglalkozom a programozással, Javában és Pythonban már tudok grafikusan is.


Most szeretném elkezdeni C vagy C++ nyelven is. A kérdést azért tettem fel, mert tudtommal C vagy C++ nyelven már elég máshogy van ez (kellenek más programok vagy ilyesmi) nem úgy, mint Javában vagy Pythonban, ahol csak be kell importálni a csomagot vagy osztályt, aztán lehet gépelni.


Tudom, hogy googleba beírom kapok 1000 találatot, de olyat keresek, amiből esetleg ti is tanultatok.


Előre is köszi a válaszokat, jó válaszokért megy a zöld kezecske.



2014. ápr. 9. 22:58
1 2
 11/13 Tengor ***** válasza:
100%

Miért ne? Abból is sokat lehet tanulni, ha olyan dolgokat kezd el megvalósítani, amik már ugyan megvannak, de a működésük nem triviális.

Persze ha nem az ilyen jellegű ismerkedés a cél, hanem a magasabb szintű, akkor értelem szerűen mindnél kevesebb időt kell eltölteni az olyan dolgokkal, mint a gomb elkészítése.

2014. ápr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Miért ne? Abból is sokat lehet tanulni, ha olyan dolgokat kezd el megvalósítani, amik már ugyan megvannak, de a működésük nem triviális."


Jó, ebben mondjuk igazad van, erre nem gondoltam :)

2014. ápr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mindenkinek ment a zöld pacsi.

2014. ápr. 11. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!