Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mivel tudok 3D-s játékot...

Mivel tudok 3D-s játékot késziteni?

Figyelt kérdés

11 éves vok és egy 3d-s játékot szeretnék késziteni csak nem tudom melyik programal készitsem probáltam már:

-Game Maker

-Fps Creator

-Fps creator x10

utobi kettő az internetről volt igy nem volt tejesen tökély

a sima fps creator nem tudot exe.t csinálni az x10 meg tesztelni se tudott melyik az a program amivel 3d-s játékot lehet csinálni ha lehet FPS


2009. dec. 16. 18:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%
még tanuljál egy kicsit, ha tényleg 11 éves vagy, akkor még nem lehetsz olyan okos hozzá, a jó játékokat nem előre készített programokkal csinálják, először tanulj meg programozni
2009. dec. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nem full pro játékra gondoltam hanem csak egy kicsire
2009. dec. 16. 18:16
 3/19 anonim ***** válasza:
Game Makerrel próbáld meg még1szer, a www.yoyogames.co-ról le lehet hozzá tölteni 3-D-s demókat .zip-ben. Amúgy én is csak 12 vagyok... :)
2009. dec. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Bocs, a webcím helyesen: www.yoyogames.com
2009. dec. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
ne halgas rajuk en 14 eves fejel csinaltam fps jatekot meg egy strategiait a haveroknak eladtuk osz visz 6000 ezret kerestunk vele elfeleztuk mert ezt egy haveromal csinaltuk o volt adecorator en meg a tobbit csinaltam szal ne halgas rajuk ez hulyeseg hogy kicsi vagy hoza :D
2009. dec. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
de büszke lehetsz rá
2009. dec. 19. 20:05
 7/19 anonim ***** válasza:
48%
kezdesnek szerintem jatekot meg ne csinalj csinalj pl egy mapot mondok peldat :CSS,Warcraft3,Far cry2 ezekhez van map editor meg azal egyut tudsz programozni nehany dolgot mi is kezdesnek egy mapot csinaltunk
2009. dec. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
én a Spore-t használom hogy legyen ikhletem
2009. dec. 22. 13:40
 9/19 anonim ***** válasza:
Lehet pl. game makert használni, de ahogy az első válaszoló mondta a jó játékokat nem így csinálják. Ehhez így nem kell nagy ész. Nekem annak idején sokkal nagyobb élmény volt gimiben az első 3d-s alkalmazásom fejlesztése az alapoktól. Többet tanulsz vele hidd el. Tanulj programozást, matekot (helyesírást) meg ami kell. Először mondjuk próbálkozz meg egy kígyó játékkal (Nokia telefonról lehet ismerős) ha ezt meg tudod írni hiba nélkül, mindenféle jóval grafikusan (és forráskódot gépelve) akkor esedezem bocsánatodért és sok sikert játékhoz... Ha nem akkor marad a tanulás.
2009. dec. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
42%

gondolj már bele egy ritkaszar játékot is több 10-30 sőt akár 120 ember készít, mégis szart se ér..


egy-egy j ójátékot több százan készítenen több éven keresztül..


ha csak szórakozásből akarsz csinálni akkor FPS creator és egyéb jülyeségek. ha kiysit komolyabb akkor tanulj beg DB-ben programozni, de az sem egyszerű ám... egy játék megírásához/elkészítéséhez kell egy programozó, egy modellező, esetleg hangtechnikus/hangprogramozó, animátorok stb stb stb... 11 évesen FPS creator bőven elég..



na nem elkeseríteni akarlak, hanem tanulj.. HA programozó akarsz lenni akkor középiskola után irány a főiskola, ahol matematikus, majd programozó szakra leülsz 2szer 2-3 éveket, majd mehetsz vhova dlgozni.. ha modellező/animátor akarsz lenni akkor középiskola, tanulsz Photoshoppot, egykis 3DS Maxot/Mayát, vmi tanfolyamra elmész megint csak mész vmi céghez..



de maradjunk egyenlőre a FPS creatornál szerintem 11 évesen nemhiszem h mást tudnál-e használni

2009. dec. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!