Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ha Wordpress-t használok...

Ha Wordpress-t használok akkor nem kell webprogramozási alapismeret?

Figyelt kérdés
Röviden valaki érthetően le tudná írni, hogy mire jó pontosan a wordpress?

2014. febr. 27. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
De, kell.
2014. febr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igazából nem kell, ha megelégszel az alap sablonokkal. Némi ismeret azért nem árt azért, hogy egyáltalán be tudd üzemelni a WP-t.

A Wordpress alapvetően egy blogmotor, de manapság már sokminden másra is használható, úgymint általános honlapok felépítése, webáruház vagy galéria feltöltése és használata ésatöbbi.

2014. febr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából most tanulom ezt az egészet...de minimális alaptudásom az már van. Beüzemeléssel se lesz gond.. A drupal jobb lenne?
2014. febr. 27. 22:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el a wp és a drupál leírásokat a neten. Ezer meg egy van belőle, ha olvasni és keresni már tudsz, akkor valahogy elboldogulsz bármelyikkel. Ha viszont nem, akkor nem jutsz előre egyikkel sem.
2014. febr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Német_Tibor ***** válasza:
A Wordpresshez nem kell webprogramozási ismeret. Ha egy szövegszerkesztővel elboldogulsz, és hajlandó vagy utánaolvasni, akkor menni fog.
2014. febr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

WP - blog / webshop / galéria szakos vezető cms

Drupal - Portál szakos CMS


A kettő közötti külnbséget a Portál és a weboldal fogalmak közti különbség.


A válasz a kérdésedre, DE, igenis szükséges alapismeret, hiszen ha festeni akarok nekem is van két kezem és ki tudom mázolni a lakást, de csíkos lesz, nem jó színű és 2 hét múlva lejön a falról. De ha tudom, hogy zománcfestékkel nem festünk falat akkor nem így lesz :)

2014. márc. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!