Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mi a különbség a Visual...

Mi a különbség a Visual Studio és a Visual Basic között?

Figyelt kérdés

2014. febr. 26. 13:46
 1/7 Tengor ***** válasza:
47%
Az egyik egy szoftver a másik egy nyelv.
2014. febr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Visual Studio-ban (mint fejlesztői környzetben) lehet fejleszteni pl. Visual Basic, Visual C++, stb. nyelveken.
2014. febr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ég és föld.


A Visual Studio egy IDE, a Visual Basic egy nyelv.

2014. febr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Úr Isten, még mindig vannak akik nem tudják mi a különbség az IDE (Integrated Development Environment, vagyis integrált fejlesztői környezet) és a programozási nyelv között? O.o


Esetedben a Visual Studio az IDE, és ennek segítségével tudsz fejleszteni az általa támogatott nyelvekben. Itt a Visual Basic mint programozási nyelv van támogatva (többek között).

2014. febr. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert nem tudtam. És azért merült fel bennem a kérdés mert mind a 2 letölthető program formájában.
2014. febr. 27. 14:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmi gond, "amit máshol nem mertél, itt megkérdezheted". :)


A Visual Basic egy programnyelv. Amit letöltesz, az valószínűleg egy fordító lehet a nyelvhez, vagy függvénykönyvár-telepítő, vagy hasonló.

[link]


A Visual Studio pedig egy program, konkrétan egy IDE.

[link]

2014. febr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ különösen az utolsónak. Így már teljes mértékben értem.
2014. febr. 27. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!