Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Fel tudnátok sorolni pár...

Fel tudnátok sorolni pár játékmotort ami jól használható RTS készítésére?

Figyelt kérdés
Egy link is tökéletesen megfelel egy oldalra ami ilyen listával foglalkozni. Olyan motor érdekelne amivel egy Age Of Empires II vagy egy Empire Earth szintet már meg lehet ütni valamint a licencelése tegye lehetővé a zárt forrásködú kiadást. A legjobb ha ingyenes lenne vagy fizetős ha a játékból X haszon jön be ( mint a Unity esetében ).

2014. febr. 13. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát RTS-hez pont nem nagyon vannak publikusan motorok tudtommal. Persze lehet csinálni többön is csak macerás. Én CryEngine-en kezdtem el csinálni egy ilyen játékot.


Ki is lehet adni CE-n, csak van 15 másodperces logo a játék indításánál amit csak indie licenszel lehet leszedetni ami annyiból áll hogy bemutatsz a Crytek-nek egy (magas) szintet megütő játékot mail-ben és akkor akár pénzt is kérhetsz érte amiből 20%-ot levonnak maguknak.


Legjobb motorok sztem a CryEngine és UnrealEngine.

2014. febr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És az unity3D se hagyjátok le.

Van benne natív 2D támogatás is.

2014. febr. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit értesz RTS motor alatt!


Ha azt, hogy scriptelés segítségével megvalósítható egy RTS benne, akkor bármelyik univerzális motort használhatod.


Ha teljes RTS motort szeretnél, ahol lényegében csak a szabályokat és a különböző modelleket kell kicserélni, akkor nyílt forrású RTS-ek között érdemes nézelődni.


Azokat tetszőlegesen moddolhatod, vagy átírhatod. Itt van egy elég jó: [link]

2014. ápr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!