Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Visual Basic-ben mi a szerepe...

Visual Basic-ben mi a szerepe a destruktoroknak?

Figyelt kérdés
Azaz a Javahoz hasonlóan itt is automatikusan törlődik a memóriából a használaton kívüli objektum vagy feltétlenül destruktort kell használni?

2014. jan. 31. 08:37
 1/6 iostream ***** válasza:
A destruktornak nem az a szerepe, hogy törölje az objektumot. Ennek olvass még utána. Google a barátod.
2014. jan. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Természetesen úgy értettem hogy az objektum által foglalt memóriát...


De nem az volt a kérdés hogy van e olyan ici-pici ugrifüles aki tud itt egy jót okoskodni...

2014. jan. 31. 22:37
 3/6 iostream ***** válasza:
Nem, a kérdés egy olyan kérdés volt, amire leginkább egy VB manuálban találsz választ, egyértelműt és könnyen.
2014. febr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 iostream ***** válasza:
Ha meg természetesen tudod, mire való a destruktor, akkor nem mondanál olyan hülyeségeket, hogy szerinted Javaban miért nincs. Az, hogy Javaban az objektumok felszabadulásának ideje ennyire "véletlenszerű", illetve nincs egy olyan függvény, ami ez előtt lefutna (a destruktor), komoly probléma. Mert a memórián kívül még elég sok erőforrás van, amit a GC nem gyűjt össze.
2014. febr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát.. bocs hogy nem elemeztem ki a Java GC működését teljes mélységeiben, akkor amikor egy VB kérdést tettem fel. De azért kösz hogy el trollkodtad!!!
2014. febr. 1. 11:41
 6/6 iostream ***** válasza:
Nem, elképzelésed sincs, hogy működnek ezek a dolgok, de hatalmas pofával állítod, hogy de.
2014. febr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!