Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miért nem tudok emailt küldeni?

Miért nem tudok emailt küldeni?

Figyelt kérdés

Visual basic.net 2010 ben próbáltam emailt kuldeni sikerult is . Másnap mikor tovább akartam szerkeszteni a programot a küldésre ezt a hibaüzenetet küldi :The SMTP server requires a secure connection or the client was not authenticated. The server response was: 5.5.1 Authentication Required. Learn more at

Gmailt használok a 587-es porton . Próbáltam 465 - tel de az csak egyszerűen nem csinál semmit . Tudom hogy nem egyedi az eset de megoldást sehol sem találtam


A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm



2014. jan. 17. 20:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Tud valaki valamit ez ügyben , nagyon kellene... Minden ötletre kiváncsi vagyok .
2014. jan. 18. 21:17
 2/3 anonim ***** válasza:

a gmailből csak titkosított csatornán keresztül lehet emailt küldeni, ergo kell hozzá egy openssl library.

én delphibe csináltam hasonlót de ment rendesen.

2014. jan. 22. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm . Tud valaki olyan email kiszolgálót ami n nem kell titkos úton küldeni ?
2014. jan. 22. 18:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!