Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért nem tud emailt küldeni...

Miért nem tud emailt küldeni a drupal hetesem?

Figyelt kérdés

Sem a regisztrációnál nem küld,sem a jelszóemlékeztetőnél.

Az érdekes viszont,hogy a webform modulképes emailt küldeni.

Valakinek bármilyen tipje?



2014. jan. 8. 04:27
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
nekem meg a nagyanyám, mégse írok ki kérdést
2014. jan. 8. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1 :DDDDDDDD


Amúgy egy tipp: [link]

2014. jan. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első körben is nézd meg az adott tárhelyre vonatkozó email küldési szabályokat. (van amelyik nem vagy limitáltan engedi a mail() fügvényt, és van ahol fsock -al kell)


(Ja'h és ha nem szerveren, hanem otthon, lakkossági nettsomaggal megy, a localis SMTP -t, és levél küldést el is felejtheted.) :-)

2014. jan. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerveren van a cucc a godaddy-nél. És szerintem a szerver rendben van, mivel ha nem lenne akkor a webform sem tudna email értesítést küldeni nekem, hisz modulként az is rendszer része.

Ezért gondolom, hogy a drupalon belül gabajodott valami össze. Eredetileg a saját gépemre telepítettem és raktam össze, allítottam be stb, de utána feltöltöttem a végleges tárhelyére. Fogalmam sincs mi lehet a gond.


Ja az emailek rohadt sokára jönnek meg és csak azok amiket a webform küld, a webform nem is ír ki hibát.


De amint bármilyen más módon próbálok emailt kicsikarni a rendszer más pontján egyből, egy hibaüzenet jön,hogy a rendszer nem tud emailt küldeni.

2014. jan. 8. 17:04
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]

Köszönet az eddigi segítségekért.

az itt található script segítségével sikerül emailt küldenem igaz 45 percbe telt mire megjött a gmailes címemre.


Valakinek tippje, mi lehet a gond?

2014. jan. 8. 17:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!