Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Free pascal programozásba...

Free pascal programozásba kéne nekem segíteni?

Figyelt kérdés
kéne írnom egy olyan programot free pascalba ami kijelzi egy számról hogy páros vagy páratlan... tudna nekem ebbe valaki segíteni??
2014. jan. 25. 11:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

na kész van már?

bezzeg ha nálunk lehetne a guglit használni zhnál :D

2014. jan. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Zh-n egy wikipédia is elég lenne :)
2014. jan. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
na igen :D ezért nem tanítok én semmit sem, egyszerűen nincsen meg a motiváltság a diákokban, de alapjaiban sem így meg nehéz
2014. jan. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
szerintem az hogy mások oldják meg a feladatot magad helyett, annak semmi értelme, ha utánakeresnél az már haladás volna mert önállóan csinálnád meg.
2014. jan. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Meg van az előző órái program, megmondták a választ a kérdésedre, már csak össze kell rakni a kettőt.

Ennek igazán mennie kéne már.


Ilyenkor visszasírom azt az időt amikor még a bukás lehetősége ott lebegett a nebulók feje fölött, és ha más nem is, ez motiválta őket. Kifejezetten életre nevelt, ma már nincs tétje a dolognak.

2014. jan. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
LoL. Ezt aztán tényleg lehetetlen megoldani gyakoris progos arcok nélkül.
2014. jan. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 tabaki ***** válasza:
Nem értem, mi a probléma. Megkaptad a választ az előző oldalon. Az összes többi beolvasás és kiírás. Legalább azt mondd meg, hol akadtál el, de elég, ha bemutatod a programodat.
2014. jan. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!