Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Az az ötletem hogy system....

Dominik.ballo kérdése:

Az az ötletem hogy system. Io. Streamreader-el beolvasok egy file-t textbox-ba és azt széretném hogy azt a fájlt betömörítsem, <azt hogy hogyan azt lent> És system. Io. Streamwriter-el meg el akarom menteni. HOgy?

Figyelt kérdés

Úgy akarom tömöríteni hogy ahol 3-nál több karakter van az egyberakom és elé rakom hány volt belőle és azelé egy speciális kerektert hogy az össze van vonva, PL:


AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAFFFFFFF111111111ssssssssss

Az ilyen lesz :

§,21,A §,7,F §,9,1 §,10,s

Arra vagyok kíváncsi hogy kell Visual Basic-ben hogy a textbox szövegében érzékelje ha 3-nál többször van egy karakter egymás után, és azt összevonja őgy ahogy leírtam, és később érzékelje azt a speciális karakter és vissza alakítja az eredeti szöveggé a tömörített szöveget. Kérlek segítsetek megcsinálni. Köszönöm.



2013. nov. 16. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem fogja a VB magától érzékelni. Sőt, ha csak magát a fájlt akarod tömörítgetni, még textbox sem kell. Kell 2 string, az egyikben lesz a forrásszöveg, a másikban a tömörített. Beolvasod egy stringbe, végiglépkedsz az elemeken, és ahol ismétlődést észlelsz, ott a cél-stringbe a speciális karaktert, valamint az ismétlődések számát másolja be. Ha nincs ismétlődés, akkor meg egyszerűen átmásolja az adott karaktert.
2013. nov. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

és est leírnád hogy kell ? vagy ha nem te akkor bárki más?

köszönöm :)

2013. nov. 19. 07:09
 3/3 A kérdező kommentje:
Mármint basic-ben
2013. nov. 19. 07:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!