Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Az internetről ingyenesen le...

Az internetről ingyenesen le lehet tölteni weblap sablonokat. Ha megbízok egy programozót egy oldal vagy grafika elkészítésével, honnan tudhatom hogy nem egy ilyen sablont letöltve és egy kicsit megszerkesztve ad át nekem?

Figyelt kérdés
2013. nov. 9. 02:53
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem lehet letölteni is, de a neten rengeteg weboldal séma/sablon van fent amit egy weblap készítő könnyedén le tud utánozni és így nem kell a saját kreativitására támaszkodnia, viszont egy ilyen sablon alapján elkészített oldal sosem mondható egyedinek szerintem.


De mivel rengeteg ilyen sablon van, nem hiszem hogy valaha is a tudomásodra jut hogy az oldalad egy sablon alapján készült. Tehát érdemes megbízható lelkiismeretes embert megbízni akit esetleg sokan ajánlanak. Vagy szerintem ha ennyire nem bízol benne akkor találd ki te hogy hogyan nézzen ki és fogd rövid pórázra :D.


Összegezve sehonnan nem tudhatod hogy sablon alapján készült-e.

2013. nov. 9. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

egyrészt egy nem programozó fog neked frontendet készíteni a weboldalhoz


másrészt oké, tegyük fel, hogy sablonból dolgozik

mi is ezzel a problémád? hogy az bárkinek megy? ja, akkor kérlek csináld meg te

ja, hogy nem megy? hát igen


úgy egyébként meg az első se nagyon sokat tud a designról/webdesignról, szerinted kinek készülnek a websablonok?

szerinted honnan merítenek ötletet a designerek?

megmondom én neked:

-általuk korábban készített oldalakból

-általuk korábban látogatott oldalakból

-sablonból

-kút főből


mind a négy forrást használni fogja, akár tetszik neked, akár nem, nem korlátozhatod le csak az utolsóra

2013. nov. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"mi is ezzel a problémád? hogy az bárkinek megy? ja, akkor kérlek csináld meg te

ja, hogy nem megy? hát igen"


Mintha valami óvodás írta volna. Nem sok ésszel vagy megáldva ugye?

2013. nov. 9. 14:46
 4/9 anonim ***** válasza:
óvodás a kérdés
2013. nov. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sehonnan nem tudhatod, de nem is kellene hogy ezzel gond legyen.

Ha meg mégis gond lenne, akkor nem "egy programozót" kell megbíznod, hanem egy arculattervezőt és majd ők csinálnak neked egyedi megjelenést. De mivel ők is sokszor stock fotókkal dolgoznak, azon se kell meglepődnöd, ha máshol is szembejön az egyedi megjelenésed egy része.

Mindennek ára van.

2013. nov. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 SimkoL ***** válasza:
Tudod én magamnak készítem, tervezem a weblapomat. Kicsit lassabban megy, de egyedi. Rajzold, mond el mit szeretnél és ennyi.
2013. nov. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a jó ebben az oldalban, hogy a válaszokról bárki nyilváníthat véleményt, a kérdező kommentjeiről meg nem, és így némelyik kérdező azt hiszi, hogy szabadon sértegeti és gyalázhatja a válaszolókat. Kedves kérdező, saját magadat minősíted, még ha nem is jelenik meg egy százalék a tenyérbemászó beböfögésed mellett.
2013. nov. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 SimkoL ***** válasza:
Egy fél perc alatt készítettem neked. Remélem elég egyedi : [link]
2013. nov. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 SimkoL ***** válasza:
Ha már te is sértegetsz jóindulatú válaszadókat....
2013. nov. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!